Hra o Médei : Hra o Médeu – divadelní inscenace studentů FF UK a KALD DAMU Praha. Autoři projektu Honza Petružela (student divadelní vědy FF UK) a Petr Boháč (student bohemistiky FF UK) vytvořili nové zpracování antického mýtu o Médei, ve kterém se na základě autorského textu pokusili o položení otázky: jak chápat a hrát tragédii Médey v dnešním světě. 

Hra o Médei : Hra o Médeu – představuje experimentální, hledající inscenaci, v níž je důraz kladen na hereckou existenci v prostoru, metaforická vyjádření skrze tělo a hlas i zpěv, jež by měly vést k celkovému gestu „hry“ o Médei.

Hra o Médei : Hra o Médeu – měla premiéru 1. března 2005 v pražském Klubu Mlejn a derniéru na festivalu vysokých divadelních škol Zlomvaz 20. května 2005 v Divadle na prádle.

Hra o Médei : Hra o MédeuHráli Jana Šteflíčková (Médea) Petr Reif (Iáson) Miřenka Čechová a Sváťa Milková (Chór)   Scéna a kostýmy Erika Čičmanová   Hudba Pavol Smolárik   Produkce Ondřej Polák   Scénář a dramaturgie Petr Boháč    Režie Honza Petružela